Již 22 let na trhu

Rychlá expedice
po celé ČR

Doprava ZDARMA
od 1500 Kč

Nejširší nabídka
suchých plodů v ČR

Dárky ke každé
objednávce

 

Registrace do rezervačního systému

 

Správcem vašich osobních údajů je společnost Ořechy a sušené plody s.r.o., se sídlem Čakovec 33, Čakov, PSČ: 373 84, identifikační číslo: 051 91 394, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 25019 (dále jen „správce“, „my“).

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s právními předpisy, zejména s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)(dále jen „Nařízení“).

Osobní údaje zpracováváme jako správce, ke zpracování můžeme využívat také následující zpracovatele nebo třetí strany:

-          MONEKON spol. s r.o.

-          SLIM, s.r.o

-          WEDOS Internet, a. s.

-          Česká pošta, s.p.

-          Geis Parcel CZ s.r.o.

-          SCHENKER spol.s r.o.

-          Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době nepoužíváme.


Správce můžete kdykoliv kontaktovat na e-mailové adrese:

kancelar@ochutnejorech.cz

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte následující práva:

-          vzít souhlas kdykoliv zpět,

-          požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů,

-          vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,

-          požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, výmaz provedeme, pokud to nebude v rozporu s platnými právními předpisy nebo našimi oprávněnými zájmy,

-          na přenositelnost údajů, pokud se jedná o automatizované zpracování z důvodu plnění smlouvy,

-          na účinnou soudní ochranu, pokud máte za to, že vaše práva podle Nařízení byla porušena v důsledku zpracování vašich osobních údajů v rozporu s Nařízením,

-          podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Podrobnosti týkající se zpracování námi – správcem osobních údajů – osobních údajů na tomto webu naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů: DOSTUPNÝCH ZDE.

 

Co zpracováváme a proč:

V rámci registrace do uživatelského účtu zadáváte následující osobní údaje:

-          jméno a příjmení;

-          e-mail;

-          telefonní číslo;

-          adresu;

-          fakturační údaje

a my je zpracováváme pro to, abychom vám mohli uživatelský účet vytvořit a dále umožnit práci s ním.

 

Po jak dlouhou dobu:

Tyto údaje budeme zpracovávat po dobu trvání účelu zpracování, tedy po dobu vašeho aktivního využívání uživatelského účtu, a dále po dobu 3 let od posledního přihlášení.

 

Co nám to umožňuje:

Takové zpracování je možné na základě čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení – jedná se o zpracování na základě vašeho souhlasu.

 

Souhlas a jeho odvolání:

Svůj souhlas jste vyjádřili zaškrtnutím políčka „Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem registrace do uživatelského účtu“. Tento souhlas lze kdykoliv odvolat, a to třeba zasláním emailu na adresu: kancelar@ochutnejorech.cz nebo dopisu na naší adresu, uvedenou výše. Vezměte však na vědomí, že v takovém případě vám nebude umožněn přístup do uživatelského rozhraní.