Již 22 let na trhu

Rychlá expedice
po celé ČR

Doprava ZDARMA
od 1500 Kč

Nejširší nabídka
suchých plodů v ČR

Dárky ke každé
objednávce

 

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro zasílání novinek

 

Děkujeme za Váš zájem o naše novinky! Abychom Vám je ale mohli zasílat, potřebujeme k tomu Váš souhlas.

Kdo Vám bude psát?

My, jakožto společnost Ořechy a sušené plody s.r.o., se sídlem Čakovec 33, Čakov, PSČ: 373 84, identifikační číslo: 051 91 394, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 25019 (dále jen „společnost“, „my“).

Co Vám budeme psát a proč?

Posílat Vám budeme zajímavosti, novinky z našeho podnikání, informace o slevách a zajímavých akcích, abyste nic nezmeškali.
Abychom Vám je mohli posílat, potřebujeme k tomu Vaši e-mailovou adresu, kterou nám tímto sdělujete a zároveň tím souhlasíte, že ji budeme používat podle těchto pravidel.
E-mailovou adresu si uložíme na 3 roky.

Co když už o nás nebudete chtít slyšet?

Budeme smutní, ale máte na to plné právo. Zasílání novinek můžete kdykoliv zrušit, a to zasláním e-mailu na: kancelar@ochutnejorech.cz nebo proklikem na odkaz v e-mailech, které Vám zasíláme. Krom toho, že Vám přestaneme psát, tak Vaši e-mailovou adresu také smažeme z naší databáze.

Kdo nám s tím vším může pomáhat?

Jelikož máme každý jen dvě ruce, potřebujeme občas i my pomocnou ruku, aby k Vám naše novinky doletěly. Tuhle pomoc nám zajišťují tito lidé a společnosti:

-          SLIM, s.r.o

Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době nepoužíváme.

Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání neodmítnete. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky vám dotazník nebudeme dále zasílat.

A jaká máte práva?

Především nám kdykoliv dát zpětnou vazbu, když se vám nebude něco líbit. Krom toho máte ale ještě tato práva:


-          požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
-          vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
-          požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů - pokud se nejedná o osobní údaje, které jsme povinni nebo oprávněni dále zpracovávat dle příslušných právních předpisů,
-          na přenositelnost údajů a právo požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů,
-          podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů,
-          na účinnou soudní ochranu, pokud máte za to, že vaše práva podle Nařízení byla porušena v důsledku zpracování vašich osobních údajů v rozporu s tímto Nařízením.

Podrobnosti týkající se zpracování námi – správcem osobních údajů – osobních údajů na tomto webu naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů DOSTUPNÝCH ZDE.