Kariéra

Aktuální pozice: Pracovník v expedici a výrobě

Kdo budou tvoji kolegové?

Tohle je naše Janča,

Pracuje u nás na expedici již druhým rokem. Je to její první zaměstnání na plný úvazek, protože k nám přišla rovnou po dokončení střední školy.

„Nejvíc mě baví, že připravuju balíčky s dobrotami, které mám sama ráda. Miluju kešu, mandle a všechny ořechová máslíčka. Jsem moc ráda, že máme zaměstnanecké ceny na všechny produkty. Jinak bych polovinu platu nechala ve firmě.“

Sleva na kešu

Co říká Janča o svojí práci

Tohle je naše Terezka,

Sice ještě studuje vysokou školu, ale i tak nám chodí pomáhat na expedici, když máme hodně objednávek. Jsme moc rádi, že jí tady máme, protože nám pomáhá vybírat i nové produkty, na které bychom sami nepřišli. Třeba oříšková máslíčka ?

Jako brigádník pracuji občas na expedici, občas ve výrobě. Obě práce mají něco do sebe. Je super, že máme vlastní výrobu s vlastní značkou. Můžeme si sami vyrobit zajímavé produkty, jako jsou třeba směsi různých oříšků.

Co říká Terezka o svojí práci

Kdo je u nás šéf

Ahoj, jmenuji se Petr Voves, jsem zakladatelem a spolumajitelem e-shopu Ochutnej Ořech.cz.

Osobně vybírám všechny naše nové kolegy, protože chci, abychom měli v práci fajn partu, která si k sobě sedne ? Pokud budeš mít zájem u nás pracovat i ty, rád si s tebou zavolám a probereme detaily.

Koho hledáme?

Hledáme šikovné kolegy a kolegyně, kteří by nám pomohli s expedicí objednávek. Máme zajímavý sortiment, rosteme a ty nám můžeš pomoci s dalším rozvojem!

Sídlíme na adrese Čakovec 33, v dojezdové vzdálenosti od Českých Budějovic, Prachatic i Českého Krumlova. Chceš se o nás dozvědět víc nebo zjistit, co všechno prodáváme? Koukni na náš e-shop: www.ochutnejorech.cz.

Jaká by byla tvoje náplň práce

Budeš připravovat objednávky, doplňovat produkty a balit zásilky včetně tisku faktury a přepravního štítu daného dopravce. Vše se provádí v našem expedičním systému SLIM, se kterým tě seznámíme a dostatečně zaučíme. Hledáme také kolegy do výroby.

Co ti můžeme nabídnout:

  • Práci na hlavní pracovní poměr, v malé rodinné firmě a v přátelském kolektivu, s nástupem dle domluvy.
  • Nástupní plat 22 – 28 000 Kč/měsíc (dle zkušeností a výkonu)
  • Pracovní dobu po-pá od 7:00h do 15:30h + požadujeme flexibilitu v době hlavní sezóny
  • Stravenky v maximální možné hodnotě 150 Kč a nic za ně nebudeš doplácet
  • Zaměstnanecké ceny na více než 1 000 produktů, které prodáváme
  • Možnost kariérního růstu v oblasti expedice nebo zákaznické péče
  • Osobní přístup a korektní jednání

Co od tebe požadujeme:

  • Aktivní a zodpovědný přístup, logické uvažování a zvládání stresových situací
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Ochotu učit se nové věci a adaptovat se na změny v expedici
  • Ochotu k manuální práci!

Co může být tvojí výhodou:

  • Předchozí praxe v expedici internetového obchodu nebo v potravinářství
  • Znalost expedičního systému SLIM
  • Předchozí praxe v potravinářství

Pokud tě tento inzerát zaujal, pošli nám strukturovaný životopis s fotkou na e-mail: kancelar@www.ochutnejorech.cz/blog

Vybraní kandidáti, kteří na základě zaslaného životopisu projdou do užšího výběru, budou telefonicky kontaktováni a pozváni k osobní schůzce.